Novinka
Kód: 20633

ENCYKLOPEDIE SOBĚSTAČNOSTI - 3. díl - Energie, stavby, řemesla, komunity

360 Kč
Skladem

Encyklopedie soběstačnosti nabízí rady a tipy pro domácnost, dům, doplňkové činnosti na farmě a pro lidská společenství.

Kategorie: Knihy

ENCYKLOPEDIE SOBĚSTAČNOSTI pro 21. století - 3

Energie, stavby, řemesla, komunity

Domácnost, dům, doplňkové činnosti na farmě, lidská společenství

Eva Hauserová (ed.)

Třetí díl oblíbené Encyklopedie soběstačnosti poskytuje základní přehled o tom, jak efektivně hospodařit s energiemi, jak vybírat nejvhodnější moderní energetická řešení pro domácnost, dům i dopravu a také jak dlouhodobě vynakládat za energie méně peněz a ušetřit.

Autoři vás dále seznámí se současným stavem stavebních technologií. Nabízejí orientační přehled různých metod a postupů přírodního i klasického stavění, používaných materiálů a novinek, to vše s důrazem na udržitelnost, ekologickou šetrnost a zdravé prostředí objektů. Seznámíte se s legislativou týkající se stavění a rekonstrukcí a získáte rady, jak jednat s úřady. V knize najdete i cenné zkušenosti a příklady z praxe a tipy, na koho se při plánování a realizaci různých řešení obracet.

Třetí svazek Encyklopedie soběstačnosti rovněž představuje možnosti drobného domácího podnikání s mnoha konkrétními příklady a prověřenými radami z praxe. Závěr je věnován stručnému přehledu metod a postupů, po kterých můžete sáhnout při spolupráci v nehierarchických lidských společenstvech.

Na sepsání se podílel kolektiv autorů, kteří jsou odborníky v jednotlivých oblastech a kterým jsou vesměs blízká ekologická řešení šetřící zdroje naší planety a prospívající jak přírodě, tak zdraví lidí.

 

  • Nakladatel: Triton
  • Rok vydání: 2022
  • Jazyk: Čeština
  • Vazba: Knihy - vázané
  • Počet stran: 392

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení